English

Prohlašuji, že reklamy umístěné na této stránce jsou vloženy webovou aplikací Blog.cz a nemají se mnou a mými zájmy žádnou souvislost.

Vše o mé matce

18. listopadu 2009 v 12:13 | Pierzynová |  Filmy, které stojí za to vidět.
Na naší škole vznikl fajn klub:


Promítá opravdu výborné filmy, a proto jsme se s Hankou rozhodly, že sem budeme psát každý, který se nám vskutku bude líbit. Nutno podotknout, že o většině z nich najdete poměrně dost info na netu, takže asi nemá smysl zde psát obsah, životopis autora nebo ocenění daného díla. Prostě a jednoduše, berte naše články jako případnou motivaci a dohledejte si, co vás zajímá.

Naše reakce na tento film:
Hanka: sama dodá komentář, až se dozví, že musí :D
ale celý film měla záchvaty smíchu - mohu potvrdit neb jsem seděla skoro vedle ní a bylo to dost nakažlivé :)

Já: když přišly opravdu skvělé joky, tak jsem pomalu nestíhala číst ty další, jak mě bolelo břicho, ale film má i vážné pasáže, kdy jsem měla lesklé oči ( nevím, co Hance přišlo tak směšné :D). Pedro Almodóvar má zkrátka osobitý způsob ztvárnění skutečného života se všemi strastmi i radostmi.

Hanka: Tak tedy dodávám konečně komentář. Souhlasím s Anetkou, že Amlodóvar má velmi specifické vidění světa. A nebojí se zobrazit "tabu". Uznávám, že jsem cynik, proto se u filmů směju často ve vypjatých situacích, kdy jiní brečí nebo jsou šokovaní. Tolik k mým výbuchům smíchu. Není to film na odreagování a taky to není film pro každého, ale za shlédnutí určitě stojí. Po zkouknutí jsem si uvědomila i pár věcí o sobě. Almodóvarovy filmy zkrátka dokážou změnit náhled člověka na určité věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama