English

Prohlašuji, že reklamy umístěné na této stránce jsou vloženy webovou aplikací Blog.cz a nemají se mnou a mými zájmy žádnou souvislost.

Obrázky ke zkoušce z parazitů

2. listopadu 2009 v 22:58 | Pierzynová |  PARAZITOLOGIE a vše co s ní souvisí
Postupně sem ( do galerie) budu vkládat obrázky plakátů z ústavu parazitologie. Nejhlavnější obrázky bývají u zkoušky v obrazové části - jde o totožné obrázky, tak si je pořádně prohlédněte. Myslím, že do konce týdne tu stihnu dát všechny. Momentálně sem dávám parazity psů a koček.

5.11. do galerie vloženy kompletně obrázky endoparazitů psů, koček, koní
15.11. do galerie dodáni endoparazité přežvýkavců a prasat

Ještě asi 5 obrázků a bude to všechno :) Přeji pohodlné učení.

Jo a chci se zeptat, zda tu mám hodit i obrázky ektoparazitů nebo usoudíte, že blechy, svrab, roztoče a klíšťata není třeba. Pište, abych věděla zda si s tím mám pohrát. Klidně to udělám, ale chci vědět, že to bude mít smysl :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jirina Jirina | E-mail | 14. listopadu 2011 v 19:39 | Reagovat

Pri hladani parazitov ma to doviedlo az sem. Gratulujem. Vyzera to tak, ze parazitozy u ludi sa rozsiruju , robia velke komplikacie a tesim sa, ze sa tomuto venujete. Ahoj

2 Aneta Pierzynová Aneta Pierzynová | E-mail | 15. listopadu 2011 v 11:03 | Reagovat

Dobrý den, taxonomických parazitů je ve vyspělých zemích naopak málo. Každý parazitolog cestuje do zahraničí, protože antiparazitika jsou v EU používána jako prevence, tudíž tu paraziti nemají moc šanci. Parazitózy se rozšiřují u lidí a zvířat léčených homeopaticky nebo podobnými nemedicínskými postupy, které nejsou účinné, proto se paraziti velice rychle pomnoží v organismu a začnou komplikace, o kterých jste se zmínila. Jsem ráda, že vás toto téma zajímá. Blog bohužel začal měnit funkce a některé mé oblíbené zrušil, proto mám zde mnoho rozdělané práce a žádnou nedokončenou, protože chybí nástroje, kterými bych je dokončila. Nicméně letos mám celkově i málo času kvůli státnicím, proto se předem omlouvám za ne zcela vyčerpávající informace. Jestli vás zajímá něco konkrétně, napište a já zpracuji téma. Díky za zájem. S pozdravem Aneta

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama