English

Prohlašuji, že reklamy umístěné na této stránce jsou vloženy webovou aplikací Blog.cz a nemají se mnou a mými zájmy žádnou souvislost.

To je dneska den...vrr

4. září 2009 v 23:08 | Pierzynová |  Člověče, pouč se...
Tak momentálně pracuji na sebevzdělávání v oboru mikrobiologie. Neřekla bych, že mě to úplně nebaví, ale ani to nevidím jako vizi své budoucnosti...


Prostě musím dát během září zkoušku :D To, že zde mám pár infekčních onemocnění ještě neznamená, že jsem mikře propadla. Spíš se snažím si to všemožně zapamatovat. A snaším se opravdu urputně. Jenže dnešní snaha byla k ničemu ( myslím tím vše, co jsem učinila k ukojení vlastního já).

Věřte nebo ne, ale ať jsem dnes dělala co dělala ( po ránu " rozcvička" na probrání, pak snaha s Formolem darovat plazmu - opravdu zvytečná snaha :D, a nakoupit tak, abychom se vlezli do rozpočtu, který byl tím neúspěchem chudší o 800Kč) , nenašla jsem ve skriptech jedinou chybičku. Což mě mrzí, neboť se snižuje pravděpodobnost, že jsem si dnešní probranou látku nějak vžila. Není to samozřejmě zdaleka jediná praktika, kterou používám na zafixování si a pochopení učiva, ale zrovna dneska jsem tak chtěla... toužila jsem vykřiknout: ,, Bednář tam má chýýýýýýbu, Votava se seeekllll, Smola to posmolííííííl..." Sakryš...a ono nic. Hold, musím být důslednější a pozornější, musím ty skripta číst a ne nad nimi spát.
Akorát jsou Bednář a Vařejka zastaralí - senilní (chcete-li)... no a Votava, jak vidím ten rok, tak taky není zrovna nejaktuálnější. Chce to srovnávat a hrabat se v tom, když před tou zkouškou je na zábavu tak neskutečně málo času. Zkouškové mi skrátka kazí chuť studovat...tomuhle násilí se totiž studium říkat nedá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama