English

Prohlašuji, že reklamy umístěné na této stránce jsou vloženy webovou aplikací Blog.cz a nemají se mnou a mými zájmy žádnou souvislost.

Lejdynčiné první narozeniny

7. července 2009 v 23:30 | Pierzynová |  Kočičí pohled na svět
Mňau,
tak už jsem zase tady. Když jsem u veterináře dostávala Očkovací průkaz, tak si mě ukládal i do počítače jako pravidelného pacienta. Vzhledem k tomu, že nikdo si není jistý, který den jsem se přesně narodila, tak mi tam hodil 21. června. Holky se proto rozhodly, že to bude můj narozeninový den. Juchůůůů, byla jsem štěstím bez sebe (i když jsem přesně netušila, co mě čeká a proč to vlastně všechno je). Konec konců se mi ten den moc líbil :). Dostala jsem mlsky - pravé, kočičí dobrůtky. Kromě těch mě ještě čekaly dárečky... zajímá vás, jaké to byly?
Napínaly mě dlouho, ale taková já na vás nebudu :) Prozradím... dlouhatánskou myšku na zavěšení a pérovací k tomu, takže mi teď visí z futer a já si tak mezi dveřmi můžu skákat a hrát si s ní, pak kartáč na česání - to je bájo...nejraději mám česání boků, když si lehnu. Na závěr velký odpadkový koš s víkem - to prý za trest, abych nevytahovala odpadky, které mám velmi v oblibě....jsou vykutálené ty moje paničky, jen co je pravda.
Můj první slavený narozeninový den byl super :) Už se těším na další.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama