English

Prohlašuji, že reklamy umístěné na této stránce jsou vloženy webovou aplikací Blog.cz a nemají se mnou a mými zájmy žádnou souvislost.

pravdivý vtip :)

28. dubna 2009 v 16:32 | Pierzynová |  vtipy o kočkách a jiných zvířatech
Na stromě si roste lísteček. Přileze mšice a chce ho sežrat. Ale lísteček řika: "Ještě mě nežer, počkej až vyrostu, budu větší, sežereš mě a víc se najíš". Tak teda mšice čeká.
V tom přilétla beruška a chce sežrat mšici. Mšice na to: "Ještě mě nežer, počkej až tady vyroste lísteček, já ho pak sežeru, budu větší a tak se víc nažereš ...". No dobře, řekla si beruška a čeka.
Do toho přilít kos a beruška už do něj: "Kosáku, ty mě teď nesmíš sežrat, čekáme tu na lísteček, ten pak spořádá mšice, já si zas počkám na ni, pak budu větší a budu ti víc chutnat". Čeká i kos.
Na strom přileze kočka a chce skočit na kosa. Kos spustí zcela automaticky: "Teď mě nežer, počkej si, vyroste lísteček, sežere ho mšice, tu zas beruška, já pak ji a ty až pak mě". Kočka čeká ...
Až konečne vyrostl lísteček, sežrala ho mšice, mšici sežrala beruška, berušku kosák, na kosáka se chystá kočka, ale zafouká vítr a milá kočka s sebou flákne ze stromu rovnou do louže. A jakéže ponaučení z toho plyne? No přece, čím je předehra delší, tím je kočka mokřejší.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama